P R O F E X

Shutter Tester

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu nasz najnowszy produkt, jakim jest Shutter Tester. Jedyny w swoim rodzaju, stworzony by ułatwić pracę i przenieść ją na nowy poziom. Prace serwisowe związane z utrzymaniem kaset UV firmy GEW (EC) Limited, nigdy nie były tak łatwe i intuicyjne!

Shutter tester współpracuje z dwoma rodzajami kaset UV: z systemami VCP wyprodukowanymi po 2009 roku oraz z systemem E2C®.

Dzięki możliwości wyboru między trybem pracy ciągłej a pojedynczym wyzwoleniem otwarcia/zamknięcia możemy płynnie regulować czas działania przesłony w sprawdzanej kasecie UV.

Nasze urządzenie jest niezastąpione przy diagnozie uszkodzeń – pozwala na szybkie ich zlokalizowanie w kasecie. Posiadając odpowiednie zaplecze z częściami zapasowymi, można w krótkim czasie, z niewielkim nakładem finansowym dokonać niezbędnych napraw i uniknąć długotrwałego przestoju danej sekcji w maszynie poligraficznej.

Nasz produkt objęty jest roczną gwarancją działania, a na oprogramowanie sterujące testerem udzielamy 10-cio letniej darmowej aktualizacji w przypadku zmian. Zapytania dotyczące urządzenia i ceny* prosimy kierować do serwisu w zakładce KONTAKT.


*cena urządzenia zawiera koszt gospodarowania odpadami (KGO) w wysokości 0,13 PLN.

•   INSTRUKCJA OBSŁUGI SHUTTER TESTER

Dbamy o środowisko!

Firma Profex Elektronik – Swoboda Sp. K. dba o środowisko naturalne. Współpracujemy z firmą ELECTRO-SYSTEM organizacją odzysku sprzętu elektronicznego i elektrycznego S. A. i zachęcamy do odwiedzenia strony naszego partnera oraz zapoznania się z informacjami na temat gospodarki zużytym sprzętem elektronicznym.

Nie wyrzucaj naszego urządzenia do śmieci! Oddaj go w specjalnych punktach odbioru. Dbaj razem z nami o wspólne środowisko! 

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami do pobrania. Znajdą tam Państwo m. in. Instrukcję obsługi, informacje na temat elektrośmieci oraz wiele innych.

•   INFORMACJE NA TEMAT ZUŻYTEGO SPRZĘTU

•   PORADNIK O ZUŻYTYM SPRZĘCIE

Głogowska 39/41

45-315 Opole

+48 795 269 557
contact

Kontakt

PN-PT: 8:00- 16:00