P R O F E X

System UV E2C®

E2C to najpopularniejszy system utwardzania UV firmy GEW. Na całym świecie zostało już zainstalowanych ponad 25 000 zespołów. Urządzenie jest w pełni chłodzone powietrzem. Opatentowana ultra wydajna konstrukcja zapewnia niezrównaną wydajność utwardzania o mocy do 140 W/cm.

Kaseta E2C idealnie nadaje się do stosowania na każdej maszynie o szerokości wstęgi do 60 cm. Aktywnie chłodzone powietrzem odbłyśniki zmniejszają przenoszenie ciepła do podłoża, co zapewnia możliwość druku na najszerszej gamie materiałów termoczułych.

Niezawodność jest gwarantowana, a gdy układ zasilany jest jednostką RHINO firmy GEW, E2C można zakupić wraz z 5-letnią gwarancją, co oznacza brak nieplanowanych kosztów przestojów znacznie wykraczających poza okres zwrotu z inwestycji.

LED ready 

 • Łatwa modernizacja systemu do rozwiązań LED w przyszłości, dzięki wykorzystaniu tego samego hybrydowego zasilacza RHINO ArcLED

Prosty do wdrożenia środek zrównoważonego rozwoju

 • Natychmiastowe zmniejszenie śladu węglowego
 • Cicha praca w niższej temperaturze bez kosztownego chłodzenia wodą
 • Dzięki opcji chłodzenia NetZero można wyeliminować zużycie powietrza z otoczenia systemu

5 lat gwarancji

 • Zabezpieczenie przed nieplanowanymi kosztami przestojów

Maksymalna produktywność maszyny

 • Technologia szybkiego rozruchu lamp
 • System proaktywnie unika nieplanowanych przestojów
 • Spójne, szybkie utwardzanie
 • Szybka instalacja

Dostępny z opcją utwardzania w atmosferze gazu obojętnego

 • Umożliwia produkcję papieru silikonowego i opakowań do żywności
 • Spójność procesu jest zapewniona dzięki precyzyjnej kontroli ilości tlenu
 • Rozwiązanie zaprojektowane z myślą o Twojej konkretnej aplikacji

Rtęć**

**Warianty lamp dostępne na zamówienie

5.8W / cm²*

*Mierzone w standardowych warunkach laboratoryjnych GEW ze standardową konfiguracją lamp

110mm x 190mm

Powietrze

Dowiedz się więcej

Przeczytaj broszurę na temat systemu E2C®

Zasilanie RHINO

Wysokiej jakości konstrukcja chroni system UV przed uszkodzeniami spowodowanymi nieprawidłowym napięciem, zwarciem do masy, spadkiem faz, skokami napięcia i uderzeniami piorunów.

W przypadku poważnych przerw w zasilaniu system wyłącza się w trybie awaryjnym.

RHINO skonstruowano do pracy w  najtrudniejszych warunkach i przy temperaturach sięgających  40°C.

System jest odporny na kurz, aerozole farb i inne zanieczyszczenia.

Dzięki inteligentnemu zarządzaniu energią pobór prądu jest zrównoważony oraz maksymalnie ograniczono zniekształcenia harmoniczne, zmniejszając zapotrzebowanie na energię.

Niewielkich rozmiarów RHINO Rack może pomieścić do 6 zasilaczy, zapewniając doskonałe chłodzenie, ochronę przed warunkami otoczenia oraz dystrybucję zasilania.

Korzystanie z wbudowanego pakietu usług GEW daje całkowitą pewność, co do niezawodności energoelektroniki GEW i minimalizuje nieplanowane koszty przestojów.

GEW jest jedynym dostawcą systemów UV oferującym tak korzystną gwarancję.

Sterowanie

Dzięki podłączeniu panelu RHINO do Internetu, zaszyfrowane dane o wydajności systemu są przesyłane na żywo do GEW 24/7. Rozwiązanie to zapewnia to najszybszą i najbardziej precyzyjną reakcję na problemy w branży.

Generowane są regularne raporty zawierające szczegóły dotyczące zużycia energii, procent czasu pracy i wydajności. Dziennik zdarzeń w nieprzerwanie rejestruje wykorzystanie systemu i parametry pracy, zapewniając że system działa z najwyższą wydajnością przez cały czas.

Układ sterowania RHINO automatycznie rejestruje zużycie energii i po naciśnięciu jednego przycisku wyświetla na ekranie, pokazując je (w kWh) podczas pracy, trybie czuwania i % czasu produkcji.

Wbudowany pakiet serwisowy regularnie monitoruje i wysyła dane dotyczące wydajności systemu do GEW. Generowany jest raport o stanie systemu, który wskazuje nieprawidłowości wymagające uwagi zanim dojdzie do faktycznej usterki.