P R O F E X

System UV E2C® HP

E2C HP to standardowa kaseta E2C umieszczona w większej obudowie, aby umożliwić lepsze chłodzenie powietrzem, co przekłada na się na wyższą moc roboczą, sięgającą 180 W / cm. Idealnie nadaje się do aplikacji z  farbami niskomigracyjnymi, czy szybkiego druku wstęg o szerokości do 80 cm.  Oferuje taką samą niezawodność oraz opatentowaną konstrukcję, jak najpopularniejszy nasz produkt jakim jest E2C.

E2C HP nadal pozwala na drukowanie na najszerszej gamie materiałów termoczułych ponieważ aktywnie chłodzone powietrzem odbłyśniki zmniejszają przenoszenie ciepła do podłoża.

Niezawodność jest gwarantowana, a gdy układ zasilany jest jednostką RHINO firmy GEW, E2C HP można zakupić wraz z 5-letnią gwarancją, co oznacza brak nieplanowanych kosztów przestojów znacznie wykraczających poza okres zwrotu z inwestycji.

LED ready 

 • Łatwa modernizacja systemu do rozwiązań LED w przyszłości, dzięki wykorzystaniu tego samego hybrydowego zasilacza RHINO ArcLED

Prosty do wdrożenia środek zrównoważonego rozwoju

 • Natychmiastowe zmniejszenie śladu węglowego
 • Cicha praca w niższej temperaturze bez kosztownego chłodzenia wodą
 • Dzięki opcji chłodzenia NetZero można wyeliminować zużycie powietrza z otoczenia systemu

5 lat gwarancji

 • Zabezpieczenie przed nieplanowanymi kosztami przestojów

Maksymalna produktywność maszyny

 • Technologia szybkiego rozruchu lamp
 • System proaktywnie unika nieplanowanych przestojów
 • Spójne, szybkie utwardzanie
 • Szybka instalacja

Dostępny z opcją utwardzania w atmosferze gazu obojętnego

 • Umożliwia produkcję papieru silikonowego i opakowań do żywności
 • Spójność procesu jest zapewniona dzięki precyzyjnej kontroli ilości tlenu
 • Rozwiązanie zaprojektowane z myślą o Twojej konkretnej aplikacji

Rtęć**

**Warianty lamp dostępne na zamówienie

7.3W / cm²*

*Mierzone w standardowych warunkach laboratoryjnych GEW ze standardową konfiguracją lamp

110mm x 236mm

Powietrze

Dowiedz się więcej

Przeczytaj broszurę na temat systemu E2C®

Zasilanie RHINO

Wysokiej jakości konstrukcja chroni system UV przed uszkodzeniami spowodowanymi nieprawidłowym napięciem, zwarciem do masy, spadkiem faz, skokami napięcia i uderzeniami piorunów.

W przypadku poważnych przerw w zasilaniu system wyłącza się w trybie awaryjnym.

RHINO skonstruowano do pracy w  najtrudniejszych warunkach i przy temperaturach sięgających  40°C.

System jest odporny na kurz, aerozole farb i inne zanieczyszczenia.

Dzięki inteligentnemu zarządzaniu energią pobór prądu jest zrównoważony oraz maksymalnie ograniczono zniekształcenia harmoniczne, zmniejszając zapotrzebowanie na energię.

Niewielkich rozmiarów RHINO Rack może pomieścić do 6 zasilaczy, zapewniając doskonałe chłodzenie, ochronę przed warunkami otoczenia oraz dystrybucję zasilania.

Korzystanie z wbudowanego pakietu usług GEW daje całkowitą pewność, co do niezawodności energoelektroniki GEW i minimalizuje nieplanowane koszty przestojów.

GEW jest jedynym dostawcą systemów UV oferującym tak korzystną gwarancję.

Sterowanie

Dzięki podłączeniu panelu RHINO do Internetu, zaszyfrowane dane o wydajności systemu są przesyłane na żywo do GEW 24/7. Rozwiązanie to zapewnia to najszybszą i najbardziej precyzyjną reakcję na problemy w branży.

Generowane są regularne raporty zawierające szczegóły dotyczące zużycia energii, procent czasu pracy i wydajności. Dziennik zdarzeń w nieprzerwanie rejestruje wykorzystanie systemu i parametry pracy, zapewniając że system działa z najwyższą wydajnością przez cały czas.

Układ sterowania RHINO automatycznie rejestruje zużycie energii i po naciśnięciu jednego przycisku wyświetla na ekranie, pokazując je (w kWh) podczas pracy, trybie czuwania i % czasu produkcji.

Wbudowany pakiet serwisowy regularnie monitoruje i wysyła dane dotyczące wydajności systemu do GEW. Generowany jest raport o stanie systemu, który wskazuje nieprawidłowości wymagające uwagi zanim dojdzie do faktycznej usterki.