P R O F E X

System LeoLED® Flexo

Ponad 5 lat rozwoju produktu wraz z najnowszymi rozwiązaniami LED całkowicie zmieniają ekonomikę utwardzania UV LED. W pełni chłodzony wodą, LeoLED zapewnia o ponad 35% większą dawkę i 40% wyższe natężenie promieniowania, niż poprzednie modele LED UV wyprodukowane przez GEW.

Żaden inny produkt na rynku nie umożliwia szybszego drukowania, a kaseta LeoLED jest tak zaprojektowana, aby można ją było zamieniać z każdym aktualnym modelem lampy łukowej znajdującym się w ofercie GEW. Koncepcja ArcLED zapewnia najwyższą elastyczność przy wyborze technologii utwardzania UV. Dodatkowo stanowi najtańszą drogę modernizacji dowolnego istniejącego systemu GEW UV na LED –potrzebna jest tylko kaseta LED i chiller.

Podobnie jak wszystkie obecnie produkowane systemy UV od GEW, urządzenia LeoLED są zasilane przez jednostkę RHINO w celu zapewnienia najwyższej niezawodności. Sterowanie odbywa się za pomocą dotykowego Panelu HMI, wyposażonego w intuicyjne oprogramowanie oraz wbudowany zdalny monitoring.

Dlaczego warto wybrać System LeoLED® Flexo?

 

Najbardziej wydajne utwardzanie

  • Duże okno zapewnia maksymalną ekstrakcję promieniowania.
  • Najwyższa dawka zapewniona przez dłuższy czas ekspozycji

Najwyższa niezawodność

  • Wytrzymała konstrukcja IP67 cały czas chroni lampy LED.
  • Wodoodporne uszczelnienie ułatwia czyszczenie.

Chłodzenie wodą

  • Cicha praca to komfortowe warunki użytkowania.

Zarządzanie termiczne

  • Rozległe inwestycje oraz lata badań i rozwoju zaowocowały niezrównaną kontrolą termiczną. Stanowi to sekret przełomowej wydajności LeoLED.

Ochrona przed kondensacją

  • Innowacyjny system chłodzenia ciepłą wodą zapobiega kondensacji, nawet w najgorętszych i najbardziej wilgotnych środowiskach.

Najdłuższa gwarancja na źródła światła LED

  • Udowodniono, że diody LeoLED działają ponad 40,000 godzin*. GEW oferuje najdłuższą, dostępną na rynku gwarancję na LED – do 3 lat, niezależnie od przepracowanych godzin.

Bez ozonu, bez rtęci 

• Diody LED GEW nie wytwarzają ozonu, więc nie ma wymagań dotyczących wyciągu powietrza.

• Okres żywotności strumienia świetlnego zgodnie z IES LM-80 i IES TM-21.

30W / cm²*

*Mierzone w standardowych warunkach laboratoryjnych GEW ze standardową konfiguracją lamp

110mm x 190mm

Dowiedz się więcej

Przeczytaj broszurę na temat systemu LeoLED® Flexo

Zasilanie RHINO

Wysokiej jakości konstrukcja chroni system UV przed uszkodzeniami spowodowanymi nieprawidłowym napięciem, zwarciem do masy, spadkiem faz, skokami napięcia i uderzeniami piorunów.

W przypadku poważnych przerw w zasilaniu system wyłącza się w trybie awaryjnym.

RHINO skonstruowano do pracy w  najtrudniejszych warunkach i przy temperaturach sięgających  40°C.

System jest odporny na kurz, aerozole farb i inne zanieczyszczenia.

Dzięki inteligentnemu zarządzaniu energią pobór prądu jest zrównoważony oraz maksymalnie ograniczono zniekształcenia harmoniczne, zmniejszając zapotrzebowanie na energię.

Niewielkich rozmiarów RHINO Rack może pomieścić do 6 zasilaczy, zapewniając doskonałe chłodzenie, ochronę przed warunkami otoczenia oraz dystrybucję zasilania.

Korzystanie z wbudowanego pakietu usług GEW daje całkowitą pewność, co do niezawodności energoelektroniki GEW i minimalizuje nieplanowane koszty przestojów.

GEW jest jedynym dostawcą systemów UV oferującym tak korzystną gwarancję.

Sterowanie

Dzięki podłączeniu panelu RHINO do Internetu, zaszyfrowane dane o wydajności systemu są przesyłane na żywo do GEW 24/7. Rozwiązanie to zapewnia to najszybszą i najbardziej precyzyjną reakcję na problemy w branży.

Generowane są regularne raporty zawierające szczegóły dotyczące zużycia energii, procent czasu pracy i wydajności. Dziennik zdarzeń w nieprzerwanie rejestruje wykorzystanie systemu i parametry pracy, zapewniając że system działa z najwyższą wydajnością przez cały czas.

Układ sterowania RHINO automatycznie rejestruje zużycie energii i po naciśnięciu jednego przycisku wyświetla na ekranie, pokazując je (w kWh) podczas pracy, trybie czuwania i % czasu produkcji.

Wbudowany pakiet serwisowy regularnie monitoruje i wysyła dane dotyczące wydajności systemu do GEW. Generowany jest raport o stanie systemu, który wskazuje nieprawidłowości wymagające uwagi zanim dojdzie do faktycznej usterki.